Voženílek: Şalgam sinsice oyuncuları kesiyor ve santralde saklanıyor. Burası bir hurdalık

bencede

New member
Bırakın takımı serideki kurtarışlarda 1:3 kaybettiğinde olsun. Çuval, tehdit edici tutuklamanın ardından hızla ısındı ve ekstra ligin yarı finalinde bir dönüş için daha da ileri gitti.

Yine kaliteli ve dengeli bir maç oldu. Tek maçlık penaltıdan sonra buzda dönen Çek oyuncu Daniel Voenlek, “Şimdi Prag'a gidiyoruz ve bir günlük iş yapacağımızı biliyorum” dedi.

Seni çok kıskanıyordu, yeniden oynamayı ne kadar çok istiyordun.
Evet, elbette durakladığım için üzgünüm, dolayısıyla bitiş çizgisine varabildiğimiz için mutluyum. Aktif olmak istedim, denedim.

Tince'den Daniel Voenlek ve Sparta'dan Roman Hork, Sparta'dan Jakub Kov kaleyi arkadan kapattı.

Savaşa zevkle girdin, muhtemelen Sparta'yı hedef alarak.
Kale alanında çok fazla serbest disk vardı, erken gol atmak istedik ama olmadı.

Kale önünde normalden daha fazla şut mu çektiniz?
Hayır, bu pat hokeyi için, özellikle de play-off'larda. Zor olacağını söyleyemem.

Bitime iki dakika kala, Hrehorek'e Epek tarafından yapılan faulün ardından toplu kavga çıktı. Onu nasıl gördün?
Epk zken'in oyunumuzu bırakıp sığınağa saklanmaya gitmesine çok üzüldüm. Takım arkadaşlarının da öyle olması gerekiyor ve o yedek kulübesinde oturuyor. Bu bana çok para gibi geldi.

Hokey ekstra liginde Tinc ile Sparta arasındaki yarı final maçında canavarın savaşı (kırmızı)

Canavarın duyguları uzak bir duyguya dönüşebilir mi?
Muhtemelen beş maç olmayacak… Sanırım öyle, hayır.

Peki hri'ye ne verdi, kimler oradaydı?
Hayır, kimse play-off'larda elenmek istemez ama böyle bir umut ışığı varken ve bu durum ortadan kalktığında bu konuda ne yapılabilir? Oğlanlar onun için ayağa kalktıkları, yedek kulübesinde oturduğunda onun için savaştıkları zamanlardı.

Zayıflamış bir takımı o dakikalarda beş oyuncuya karşı savunmanızın belirleyici anlardan biri olduğunu düşünüyor musunuz?
Evet, adamlar harika bir iş çıkardılar çünkü çorbanın tehlikeli bir yatağı vardı. Daha sonra pesilovka'ya bakarak onlara borcumuzu ödedik.

Birkaç Pewaha sana bağırdıktan sonra iki gol attın. Peki orada da bir değişim mi oldu?
Play-off'larda çok fazla tohumumuz yok, bu yüzden onları tersine çevirebildiğimiz için mutluyuz.

Tinian'ın forvet oyuncusu Marko Dao, pakı Sparta'nın kalesine böyle itti ve ekstra ligin dördüncü yarı final karşılaşmasının ilk golünü attı.

Üstelik önceki maçlardaki kadar gergin olmadığın da görülüyor. Onlara gözlerinle baktın.
Cumartesi günü oynayamadığımız için yukarıdan izledim. Kuba Jebek'te bir şey fark ettim (Tine'ın felçli yaralanması)bununla ne yapmak istiyorduk? (gülümsemek). Bakalım kurtarmadan sonra işler nasıl olacak?

Trenr derelerden çok geçti. İşe yaradığına katılıyor musunuz?
Evet şunu söylemeliyim ki seyircilerden gördüğüm kadarıyla Cumartesi günü çocuklar harika oynadılar. Ve onları kadroya kattığı için mutluyum.

Pazar günkü düello, takımlardan birinin önemli bir farkla kazandığı ilk düelloydu. Şunu fark ettiniz mi?
Sanmıyorum. Yine sıfırdan sıfıra başlayacağız, her hafta geçtikçe bireysel haftalardan geçeceğiz ve sonunda küpte nelerin yanacağını göreceğiz.

Eğer saat ikide sağlam bir galibiyeti hak ettiysen, uykuya daldın ve şimdi. Prag'da kıçını tekmelemeye değer mi?
Hokeyi iyi bir spor yapan da budur. Daha iyi olabilirsiniz, zorlayabilirsiniz ve sonunda kaybedersiniz, bu nedenle ilişkinin artık onların lehine dönmesinden memnunuz. Ama bu sadece bir oyun. Coşku için zaman yok, uzun mücadeleye alçakgönüllülükle ve rekabete saygıyla girmeliyiz. Ama hareket etmek için savaşıyoruz.

Sout'u al