Vítkovice hokey oyuncularının gelecek sezondan itibaren yeni bir antrenörü olacak. Wojnar onlara liderlik edecek

bencede

New member
Vtkovic'in yeni hokey oyuncusu antrenörü Vlastimil Wojnar da geçmişte Frdek-Mstek'te forma giymişti. (20 Mayıs 2024)
| Fotoğraf: HC Frdek-Mstek

Vtkovice'ye taşınma ilk sözde aradan sonra doğdu. Vtkovice krizdeydi, bir teklif aldı. diye sordular, birkaç teknik adama başvurdular, ben de aralarındaydım, o zaman teşekkür ederek geri çevirdim, lig birincisiydik, işi bırakmak istemedim, haksızlık olur dedi Liman antrenörü. JOJ için, ancak şimdi Spisk Nov Vesi ile birlikte en önemli Slovak turnuvasının play-off'unda mücadele ediyor.

Kesinlikle evet, dedi yılın başında Vtkoviç'e. Yeni yılın ardından emlak projeleri yaratılırken Vtkovice bana tekrar başvurdu ve bu yüzden buradayım. Sırf yaşadığım barka on dakika uzaklıkta olduğu için. Geçmişte Tinc'teki gençlik merkezinde öğretmen olarak çalışmış olan Çek Cumhuriyeti'nin Tna yerlisi, bunca yıldan sonra geri döneceğini ve onlarla birlikte olacağını söyledi.

Sadece Slovakya ekstra ligindeki deneyiminden bahsetmiyorum; Hırvatistan'ın Zheb şehrinde iki sezon geçirdi ve Olimpiyat elemelerinde milli takıma liderlik etti.