Ümit Erdim, takipçisinden gelen Oğuzhan Koç’lu bildirisi paylaştı: Bu kalitesizlik bizi öldürecek!

Leila

Global Mod
Global Mod
2019 yılından itibaren pilotaj eğitimine başlayan oyuncu Ümit Erdim, geçen yıl pilotluğunu yaptığı oyuncu ve şarkıcı Oğuzhan Koç’a ulaşmak isteyen bir takipçinin kendisine gönderdiği bildiriye reaksiyon gösterdi.

Ümit Erdim, toplumsal medyadan kendisine Oğuzhan Koç hakkında gelen bir bildirisi paylaştı. Oğuzhan Koç ile irtibata geçmeye çalışan kişinin, Ümit Erdim’e gönderdiği iletide “Ümit selamlar, Oğuzhan Koç’a ulaşmak istiyoruz. Fabrika pikniğimizde kendisinden küçük bir konser talebimiz olacak. Yardımcı olabilir misin? İstersen sen de katılabilirsin. Beleş barbekü partimizden yararlanırsın” dediği görüldü.

Ümit Erdim, iletiye reaksiyon göstererek “Bizi bu kalitesizlik, bu üslupsuzluk bitirecek. Samimiyet kavramını nitekim yanlış anlıyoruz” tabirini kullandı. Erdim, kelam konusu bildirisi Twitter’dan da paylaştı.

Oyunculuğa orta vermişti

Oyunculuğa orta veren ve pilot olan Ümit Erdim, bir yıl evvel Demet Özdemir-Oğuzhan Koç çiftinin pilotluğunu yapmıştı. Muğla Fethiye’de tatil yapan Demet ve Oğuzhan ile bir ortaya gelen 36 yaşındaki oyuncu, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşıma, “Bugün konuklarım ağırdı. Göcek-Fethiye Sahilleri’ne üstten mavi tıp yaptık. Okulun ve kendi adıma hayli teşekkür ederim. Birinci yolcularım fazlaca havalıydı” tabirlerini kullanmıştı.