Trump ünlü sunucuya ‘aptal’ diyerek yayını terk etti

bencede

New member
Eski ABD Lideri Donald Trump’ın, İngiltere’nin ünlü televizyon programı sunucusu Piers Morgan ile gerçekleştirdiği bir röportajda yayını terk ettiği görüldü.

Tamamı Talk TV’de 25 Nisan’da yayınlanacak 75-dakikalık “Piers Morgan Uncensored” programının 30 saniyelik fragmanında, Morgan’ın Trump’a 2020 ABD başkanlık seçimleri ile ilgili sorular sorduğu görüldü.

Morgan, eski ABD liderine seçimlerin “özgür ve adil” bir halde yapıldığını söylemiş olduğinde, Trump’ın “Bunu yalnızca bir aptal düşünür” dediği görüldü. Morgan’ın “Benim aptal olduğumu mu düşünüyorsunuz?” sorusuna, Trump “Evet” biçiminde karşılık verdi.

TRUMP: ÇOK DÜRÜST BİR ADAMIM

Röportaj sırasında fazlaca gergin olduğu görülen Trump, Morgan’a “Çok dürüst bir adam olduğumu düşünüyorum, aslında senden çok daha dürüst” dedi.

Morgan, Trump’a seçimlerde usulsüzlük olduğuna dair argümanlarını kanıtlamak için “kuvvetli bir kanıt” sunamadığını söyleyince, Trump “Senin gerçek olduğunu düşünmüyorum” halinde bir yanıt verdi. “Yılın en ses getiren röportajı” olacağı belirtilen fragmanda, Trump’ın ayrıyeten yerinden kalktığı ve kameran grubuna “Kamerayı kapatın” dediği görülüyor.

İki yıl evvel başkanlık seçimlerini kaybeden Trump’ın üçüncü defa aday olmaya hazırlandığı belirtiliyor. (DIŞ HABERLER)