Televizyon yıldızı, seks bağımlılığıyla uğraşını anlattı: 700’den çok erkekle birlikte oldum

Leila

Global Mod
Global Mod
Avustralyalı realite gösterisi yıldızı Belinda ‘Love’ Rygier, seks bağımlılığıyla uğraşını anlattı.

‘You’re a Grub Mate!’ isimli radyo gösterisine konuk olan Rygier, 700’den çok erkekle birlikte olduğunu ve bir noktada bağımlılığının “hayatının denetimini elinden aldığını” belirtirken, “Geçmişimden utanmıyorum” dedi.

Seks bağımlılığıyla çaba ettiği devirde flört aplikasyonlarının çabucak hemen tanınan olmadığını, bu yüzden haftada 6 gün yatacak birini bulmak için gece kulüplerine gittiğini söz eden 37 yaşındaki Rygier, “İyileşene kadar bir sorunum olduğunu fark etmedim” dedi.

2017 yılında The Bachelor’a katılan ve bu programla ünlenen “ilişki gurusu” Rygier, “İyileştiğimde geçmişten gelen güzelleşmemiş bir travmamın seks bağımlılığına sebep olduğunu düşündüm. Bağımlılığım hayatımı denetim ediyordu lakin işlev gösterebilen bir bağımlıydım; epey güzel bir mesleğim vardı. Yüzeyde sorunum muhakkak olmuyordu” diye konuştu.

Rygier, “Erkekler bana duymak istediklerimi söylüyordu. Durum seks yapmaktan epey hoş olduğumu, onaylandığımı ve sevildiğimi hissetmekti” tabirlerini kullandı.

Rygier, bağımlılığını yenmesinin üzerinden 8 yıl geçtiğini ve 15 aydır kimselerle birlikte olmadığını söylemiş oldu.