Müzikçi Niran Ünsal, acil ameliyata alındı

Leila

Global Mod
Global Mod
Şarkıcı Niran Ünsal, yapılan tetkikler kararı safra kesesinde sorun olduğu anlaşılınca ameliyat masasına yattı.

Geçtiğimiz günlerde ameliyat masasına yatan Niran Ünsal, sağ kaburgasının altında başlayan şiddetli ağrı sebebiyle bir daha operasyon geçirdi. Üç gün süren ağrılarının kararında hastaneye giden Ünsal, acil ameliyata alındı.

Konuyla ilgili Instagram hesabından paylaşımda bulunan Niran Ünsal, ameliyathaniçin çıkarılırken çekilen görüntüsünü paylaştı.

Ünlü müzikçi, gönderisine şu tabirlere yer verdi:

“Arkadaşlar 23 Nisan’da sağ kaburgamın altında başlayan şiddetli bir ağrı beni ameliyata kadar sürükledi. Yaklaşık üç gün çektiğim ağrı ateşlenmeme de sebep oldu ve ağrının dayanılmaz hale gelmesi ile sonunda hastaneye gittim. Kan analizlerim ultrason ve öbür tetkikler yapıldı. Safra kesesinin ağır iltihaplanması, balon üzere şişmesi ayrıyeten safra kesesinin kanalında taş ve çamur olması niçini ile hekimim tarafınca acil ameliyata alındım.

Ayrıca bugün sıhhat durumunun daha âlâ olduğunu lisana getiren Ünsal, “Bu süreçte özelden yazan ileti atan, telefonla arayan geçmiş olsun dileklerini ileten tanıdığım ve tanımadığım herkese fazlaca teşekkür ederim. Allah hepinizden razı olsun…”