Kuchta, Haaland'ı satın aldığımızı duydu. Saldırgan, gösteri yapmak istediğimi söyledi

bencede

New member
Birinci ligin 29. turunun Cumartesi günkü maçında Sparta'nın Bank Ostrava'yı 4:3 yenmesinin ardından maç hakkında konuşurken şaka yerine anlamlı bir küfür kullandı.

Ondej Kask basının konuşmasının ardından onu azarladı. Herkes beni tanıyor ve Kuchta'nın kahkahalardan ne kadar sarhoş olduğunu biliyor.

Vuruşta mükemmeldi. İki glif verdi ve Birmanevi'nin vahşi deride açtığı bir tanesini çözdü.

2-0 attığı ilk golünü kutlarken, Salzburg ve Dortmund'da Buda'nın duruşunu taklit eden dünyanın en iyi tonlarından Manchester City'li Erling Haaland'dan ilham aldı.

Norveçli forvet Erling Haaland'ın Almanya Dortmund formasıyla oynadığı günlerdeki tipik bir kafa kutlaması.

Bir gösteri sergilemek istedim. Ama sonra Tuci'nin bana doğru kaydığını görünce ellerimize dokunmayayım diye korktuk, dedi huysuz Kuchta.

Saklanırken seyirciler bir keresinde Kuchta Belmondo'nun aptalca bir dürtmesine başlamıştı. Kimse benim adıma cevap vermeyecek. “Sadece bana ver,” dedi Kuchta yumuşak bir sesle.

Belmondo, Kuchta'nın Polonya'nın Moldova ile yapacağı eleme düellosundan iki gün önce tutuklandığı ve fotoğraflandığı Olomouc'ta kulüp dışı bir yer. İş o noktaya geldiğinde temsilci antrenör Ilhav onu evine gönderdi. Ve halefi Haek, yeni bir idari grev olmadan Sparansho tankını uçuşa almadı.

Sparan hayranları Kuchtv proheek'e çok düşkün. Pokik genellikle tüm stadyumun ilahi söylemesini sağlar. Futbol eğlenceli ve on yedi bin kişi adımı söylediğinde ben de eğleniyorum. Kabul ediyorum, bu benim oyunumun bir parçası. Savaşıyorum ve uzun gidiyorum Gösteri sırasında Kuchta, seyircilerin merakını dile getirdi.

Maçın bitimine on dakika kala 4:2'de gol attığında taraftarlar onu ayakta alkışladı. Düştüğü ve hat-trick yapamadığı için üzgün değil miydi? Merak etmeyin, akışa girebilmemiz için ilk oyuna ihtiyacımız vardı. Sana sorabileceğimi biliyorum.

Eğitmen Brian Priske Kucht hakkında

Onu övmeliyim, ne kadar dolu dolu, takım için nasıl çalışıyor, takıma nasıl yardım ediyor.

Sparta'nın onun glikona ihtiyacı olacak. Slavi ile birincilik için mücadele ediyor ve ön eleme turunun son turunda beş Pazar günü Olomouc'ta oynuyor.

Ostrava'ya karşı ilk yarıda benim kalede olduğum dönemde büyük bir şans kullansa bile hat-trick yapabilirdi ama Markovie onu yenemedi.

Tutuklama anından itibaren kurtarma temposu yüksekti, bir taraftan diğer tarafa gidiyordu. Tutuklamayı alamayınca Mlada Boleslav ile ilk oyunu tekrarlamak istemedik. Daha sonra kabindeki antrenörden de aldık. Onların da çitleri vardı ama o kadar çok değildi. Kuchta, ilk seferde bize yardım etti ve sonra kendi kendimize durakta bir hata yaparsa ikinci tekerleği ona atacağımızı söyledik, dedi.

Bu gerçek oldu. Savunmanın ortasındaki iki turun ardından Kuchta, Markoviev'in yanından geçti ve bu kez kaleye yöneldi. Birmanevi arkadaşına boş boş baktı.

Oyunu biraz değiştirdik, nereye hareket etmemiz, nerede durmamız gerektiğini birbirimize gösterdik. Bunun sonucunda iki gol attım. Pası kontrol altına aldık ama sonuçta olay drama dönüştü.

Bank 1:4'ten limite geldiğinde Zvr yedek kulübesinde sıkıntı yaşadı. Banka eşitlenmesin ve kabinde bir daha aptallar gibi birbirimize bakmayalım diye birbirimize vurduk.