Johnny Depp’in müdafaası: Aktörün yatağındaki kaka Amber Heard’e ilişkin

Leila

Global Mod
Global Mod
Hollywood yıldızı Johnny Depp‘in eski eşi Amber Heard‘e açtığı iftira davasında tabir veren Starling Jenkins, bir türlü çözülemeyen “kaka” problemine dair açıklama yaptı.

Aktörün muhafazalarından biri olan Jenkins’e göre Heard, Depp’le giriştiği şiddetli arbedenin akabinde aktörle paylaştığı yatakta görülen dışkının sorumluluğunu üstlendi. Muhafaza, Heard’ün bunu “korkunç bir eşek şakası” diye tanımladığını söylemiş oldu.

Independent Türkçe’nin haberine nazaran mahkemede perşembe söz veren Jenkins, Heard’ün 21 Nisan 2016’daki 30. doğum günü yemeğinden daha sonra yaşananlar hakkında konuştu.

Depp daha evvel verdiği sözünde berbata giden mali durumu hakkında menajeriyle uzun bir görüşme yapması niçiniyle Los Angeles’taki evlerinde düzenlenen partiye geç kaldığını lisana getirmişti.

Aktörün savına bakılırsa yemekten daha sonra Heard kendisini hırpalamış ve azarlamıştı.

aynı vakitte Depp, Hollywood Hills’teki meskenine giderken Heard’ü dairede yalnız bırakmıştı. Sonraki gün Heard, Coachella Müzik Şenliği’ne gitmek için meskenden çıktığında hizmetçilerden biri çiftin yatağında, Depp’in uyuduğu tarafta dışkı bulmuştu.

“O kadar tuhaftı ki yalnızca gülebildim”

Dışkı fotoğraflarını gördüğünde kahkaha attığını söyleyen Depp, “O kadar tuhaftı ki yalnızca gülebildim” demişti

Heard’e bu seyahatinde eşlik eden Jenkins aktrisin bavulunu ve iki köpeğini taşımıştı.

Jenkins ifadesinde “patronunun yatağına Heard’ün bıraktığı sürprizle ilgili” aktrisle konuştuğunu belirtti. Müdafaanın argümanına bakılırsa Heard bunu “yanlış giden vahim bir eşek şakası” diye niteledi.

Heard kakanın köpeklerine ilişkin olduğunu öne sürse de Depp buna ikna olmamış ve şöyleki demişti:

“O köpeklerle yaşadım, pisliklerini topladım. Kaka onlara ilişkin değildi.”

50 milyon dolar tazminat talep ediyor

58 yaşındaki Depp, 35 yaşındaki eski eşi Heard’e 2018’de The Washington Post’ta yazdığı makale niçiniyle iftira davası açmıştı. Makalede Heard istismara maruz kaldığını öne sürmüştü.

Söz konusu yazıda Depp’in ismi geçmese de aktörün avukatları makalenin yanlış bir biçimde Heard’ün evliyken şiddet gördüğünü ima ettiğini düşünüyor. Depp bu niçinle 50 milyon dolar tazminat talep ediyor.

aynı vakitte Amber Heard’ün fizikî istismara uğradığı tarafındaki argümanlarının bilakis Depp asıl kurbanın kendisi olduğunu öne sürüyor. Depp bağlantıları boyunca Heard’ün kendisine saldırdığını sav ediyor.