Jennifer Lopez ile Ben Affleck yıllar daha sonra bir daha nişanlandı

Leila

Global Mod
Global Mod
Jennifer Lopez ile 18 yıl ortanın akabinde yeniden bir ortaya gelen Ben Affleck, alakalarını nikah masasına taşıyor. Geçtiğimiz yıl aşklarını resmiyete dökmeye karar veren çift, nişanlandı.

Bir periyot magazin dünyasının en beğenilen çiftlerinden biri olarak gösterilen, müzikçi Jennifer Lopez (52) ile aktör Ben Affleck (49), sürpriz bir ayrılık yaşayarak nişan yüzüklerini atmıştı. yıllar daha sonra bir daha bir ortaya gelen ikili, ikinci baharlarını yaşıyor. Uzun müddettir evleneceklerine dair dedikodular çıkan çift, sonunda söylentileri doğruladı. Güzel haberi Jennifer Lopez’in sözcüsü People Mecmuası’na deklare etti.

Lopez de müjdeli haberi toplumsal medya üzerinden duyurdu. Akabinde Twitter hesabından paylaştığı görüntüde nişan yüzüğüne dikkat çeken ünlü yıldız, “Sizinle sahiden heyecanlı bir öykü paylaşmak istiyorum.” dedi. Bir çok keyifli ve heyecanlı olduğu görülen Jennifer Lopez’e takipçilerinden tebrik iletileri yağdı.

Daha evvel de nişanlanmışlardı

Jennifer Lopez ile Ben Affleck, “The Interest” sinema setinde tanışmıştı fakat o periyot ünlü müzikçi, Chris Judd ile evliydi. Lopez, Judd’dan boşandıktan daha sonra Affleck ile büyük bir aşka yelken açmıştı. İkili, akabinde nişanlanarak, evlilik yolunda birinci adımı atmıştı. Hatta Affleck, o devir Lopez’in albümünün en ünlü müziği ‘Jenny from the Block’ın klibinde bile rol almıştı.

Çiftin aşkları, ortaya atılan argümanların akabinde yarım kalmıştı. Jennifer Lopez’e 2.5 milyon dolarlık pembe elmas bir nişan yüzüğü takan Ben Affleck’in yüzüğü olmadan kulüplerde eğlendiği öne sürülmüştü. Ünlü aktörün sinema çekimi için gittiği Kanada’da bir kulüpte bayanlarla birlikte olduğu da argüman edilmişti.

İkili, haklarında çıkan bu dedikoduların akabinde evvel evlilik tarihlerini ertelemiş, akabinde da 2004 yılında yollarını ayırdıklarını duyurmuştu. Ayrılığı isteyen tarafın Ben Affleck olduğu konuşulurken, oyuncu kısa bir süre daha sonra Jennifer Garner ile evlenmişti. Jennifer Lopez’in de hayatına eski arkadaşı olan ünlü müzikçi Marc Anthony girmişti.