Britney Spears, eski sevgilisi Justin Timberlake’i amaç aldı: Ün ve dikkat çekmek için adımı kullandı

Leila

Global Mod
Global Mod
Britney Spears, eski sevgilisi Justin Timberlake, annesi Lynne Spears ve kardeşi Jamie Lynn Spears‘ı, kendi ismini “ün ve dikkat çekmek için” kullanmakla suçladı.

Ünlü müzikçi, Instagram’dan mevzu hakkında pazartesi paylaştığı gönderiyi ondan sonrasında sildi.

Spears ve Timberlake, 1999’da başladıkları bağa 2002’de Spears’ın aldatma tezleri atıldıktan daha sonra nokta koymuştu. Timberlake aynı yıl birinci albümü “Justified”ı çıkarmış ve albümdeki müziklerin ayrılıklarıyla ilgili olduğunu açıklamıştı.

Özelikle “Cry Me a River” isimli kesimin görüntü klibinde Spears’a epey benzeyen bir modelin oynaması yankı uyandırmıştı. Müzik kelamları de Timberlake’in aldatıldığı için ilginin bittiğini ima ediyordu.

Timberlake, Şubat 2021’de Spears’tan özür dilemişti.

Kızıyla ilgili kitap yazdı

birebir vakitte Lynne Spears da kızının paparazzi ve akıl sıhhati sıkıntılarıyla ilgili yazılar içeren kitabı Through the Storm: A Real Story of Fame and Family in a Tabloid World’ü (Fırtınanın İçinden: Tabloid Dünyasında Gerçek Bir Şöhret ve Aile Hikayesi) 2008’de yayımlamıştı.

Jamie Lynn ise, “Things I Should Have Said” (Söylemem Gereken Şeyler) başlığıyla kendi anılarını ocakta yayımlamıştı. Spears kardeşini kendisi üzerinden para kazanmakla suçlamıştı.

“Dün gece İsa beni aradı ve ne dedi biliyor musunuz?”

40 yaşındaki isim bütün bunlarla ilgili yaptığı paylaşımda “Dün gece İsa beni aradı ve ne dedi biliyor musunuz?” sözünü kullandı. Pop yıldızı kelamlarını şu biçimde sürdürdü:

“Sevgili çocuğum… Annen tam da ona en hayli muhtaçlığın olduğu vakitte kitabıyla kendine hizmet etti. Hepsi ne için? Ün ve dikkat çekmek için. Eski sevgilin de birebirini yaptı. İsmini kullanıp, ona kötülük yaptığını tez edip birinci albümünü çıkardı. daha sonra senin kanın, kardeşin, hayatındaki en güç vakit içinderdan birinde varsayım et ne yaptı? Bir kitap da o çıkardı. Hepsi ne için?”

Kamuoyu önünde yaşadığı zihinsel çöküntünün akabinde Spears’ın servetini ve şahsi ömrünü denetim etmek için babası vasi olarak atanmıştı. 2008’den bu yana süren vasilik uygulaması Kasım 2021’de son bulmuştu.

Spears bu süreçte ailesine sık sık reaksiyon göstermişti.