Beşinci final bize yakışmadı. Nestrasil, “Ama bu unvanı gerçekten istiyoruz, bu bir ilaç gibi” dedi.

bencede

New member
J sıraya girdi, glman bir adım attı. Daha da ileri gidelim, 33 yaşındaki forvet şu anda idman yapılmasına izin vermedi.

Ayrıca teyzem Kundrc'da da harika vakit geçirdim. (savunma oyuncusu Tom Kundrtek) eşit Biraz ivme kaybetmiş olabiliriz ama bunun altında dengeli bir maç vardı, bunu kendi tarafımıza çekebilirdik, diye düşündü Nestrail.

Öte yandan 30. dakikada Pardubice'den Luk Radil golü atınca konuk ekip paniğe kapılmadı. Eğer bu ilk büyük lokmaysa biraz zordur. Nestrail, geçen sefer verdik ve yine kaybettik, meselenin bu olmadığını belirtti.

Daha da kötüsü, Tinica kalecisi Kacetl'in ilk goldeki ikinci golü, kalenin arkasından orta daireye atılan topun ardından aynı desene göre düştü. Tom Zohorn tavsiye almak için böyle uyandı ve Tom Hyka, Luke Sedlka'nın ikinci hitinin yazarını buldu.

Nestrail, Pardubice'nin düzenli olarak bu şekilde oynadığını ancak çok sorun yaşadığımızı söyledi. Hatta sanırım bir zamanlar sadece biz kaldık, birileri beklemeyi unuttu. Ve ücretsiz oyunun göründüğünü ekledi.

Pardubick tonk Richard Pnik, Tine Ondej Kacetl'in ısınma golüyle şaşırttı.

Martin Kaut'un Dynamo'nun kalesine yaptığı bu şutun ardından Ocel ekibi, takıma normal bir golle ivme kazandırmaya karar verdi, Mazanec Kacetla'ya aşık oldu.

İki harika oğlum var. Mazi, Budjovice ile seride sıfır puan aldı, ardından Sparta Kca karşısında iyi bir performans sergiledi. Ona yardım etmedik. Belki dinlenmesi ve hazır olması, Tinc'e tekrar oraya gitmesinin onun için de iyi olacağını tekrarladı Nestrail.

Pardubice'nin beşinci maçta Tinec'e kürek çekmesi gerektiği fikri, çünkü böyle bir durumda çok az kişi galibiyet serisini kendi başına kıracak kadar ileri giderdi, birçok kişi tarafından reddedildi.

Ayrıca takımın 0:3'ten 4:3'e dönmesi de hiç olmadı. Bunlar beni uçmaktan biraz korkutan istatistikler çünkü bunun en güvenli seyahat şekli olduğunu biliyorum. Ancak finalde bunun sadece bir istatistik olduğunu söyledi Tonk.

Bağlantıyı keselim ve kurtarmaya hazırlanalım. Öte yandan bu seferki muhtemelen tam anlamıyla ideal bir performans değildi. Pardubice için saat 3:2, tekrar eve dönüyoruz. Finalde en az bir, en fazla iki maçımız var. Ve umarım iki tanedir.

Ocelm motorundan gelen emen, hala amfiye biniyor, ona göre kesinlikle düşmemiş, kimse kabininde fiziksel ya da zihinsel nava içmiyor.

Şampiyonluğu kazanmak uyuşturucu gibidir, buna ihtiyacımız var. Pardubice onu istiyor ama biz de istiyoruz. Ve içeri girin, diye tamamladı Nestrail.