Zadina, Antoš'u finali etkilemekle suçladı: Dirty Pardubice, hakeme baskı yaptı

bencede

New member
Kamera ışığı yandığında ve kayıt cihazları açıldığında Zadina konuşmaya başladı:

Tam baskıyı başka bir yerden okuyorum, olmamalı. Ama Pardubice güçlü ve bunu onlara dayatmak isteyenler kazanamayacak.

Anto karara baskı yaptı… Aşağılık konuşup kaleye hokey oynayan insanlara teslim olamayız. Bu onların oyunuydu, başka bir şey değil. O zaman bunlar hakkında yorum yapacaklar mı? Bu da tüm finali, atmosferi ve finalin mücadelesini mahvetti. Bu benim için gerçek değil. Bu insanların etkisi. Bunu dinleyenlerden fikirlerini belirtmelerini rica ediyorum. Fakirlere, tiksinti duyan insanlara yalan söylemesinler, Pardubice'yi desteklemesinler ve onlara karşı çıkmasınlar diye.

Ona göre elli iki yaşındaki antrenörün, Anto'nun kamusal alanda talepleriyle kışkırtması gereken kararlardan farklı bir ölçütü var. Serinin ikinci maçında (6:3), manaft'ı esas olarak Ondej Kacetl'in kalesinin önündeki kaleyi tutması sayesinde başarılı oldu, diğer iki kararda benzer bir şeye izin vermediler.

Bu maç öncesinde hakem Vladimr Peina her iki kulübe de bir sunum göndererek gol oyunuyla ilgili kuralları hatırlattı.

Antrenör Marek Zadina, Pardubice takımına talimat verdi.

Play-off'lara hiç uymayan bazı sınırlar belirlendi, ancak Zadina bunu yapıyor. Kararı ve komisyonu suçlamıyorum, Cumartesi ve Pazar günü harika bir performans sergilediler. Kaçırdıkları her şey doğruydu, fauller vardı. Ancak Çek TV uzmanlarının alıntılardaki etkisi konusunda endişelenmeyin. Mahkeme baskı altında karar veriyor, komisyon da baskı altında.

Kendi hatasının kim veya ne olduğu sorusuna sert bir şekilde yanıt verdi: Her şeyin bir zamanı vardır. Dışarı çıkacak.

Play-off maçları oynanıyor, Finle Esk Extraliga'yı izliyoruz. Dizi kesinlikle biraz ivme ve duygu aldı. Dördüncü yarışta sanki birbirimizi tanımıyormuşuz gibi birbirimizin etrafından dolaşamayız, Zadin kendi arabasına bindi.

O2TV'den Marek Zadina: Ekstra ligde finali zorlamak isteyen insanların baskısını hissediyoruz ama Pardubice güçlü. Rakibinizin TV'si (T) için çok etkilidir. Uzmanların çevredeki insanları nasıl etkilediği ve bunun hokeyi nasıl etkilediği. Tahkim komisyonu ve https://t.co/mmFD6l8lQ5 üzerindeki baskı

21 Nisan 2024, 21:56 pspvek arşivlendi: 21 Nisan 2024, 20:40.

Pazar günü takımı, Luke Radil'in 10 dakikalık golü de dahil olmak üzere sekiz mağlubiyet almak zorunda kaldı. Ama her şeyin üstesinden geldi, 6:2 kazandı ve seride 2:2 berabere kaldı.

Tine'a ve onun oyununa saygı duyuyorum, harika bir kurtarış ve çok zayıflamış bir kurtarış gördük. Ancak medya kitlesi misafirperver değil, her şeyi başka bir yere taşıyın, dedi Zadina.