Usta başardı ama sonunda korktu. Nestrasil, hepimizin tepetaklak olduğunu söyledi

bencede

New member
Nestrail yumruğunu sıkarak bunun sinir bozucu olduğunu söyledi. Çoğunlukla başarabilmemiz için dua ettik, çünkü on saniye önce diske ulaştım ama orta harfe atamadım. Gl olurdu.

Düğmeye basmak ne kadar zor oldu?
Ama orada sırılsıklam atladık. O kadar çoktuk ki diski bitiremedik. Mazı (Mazanec'in golü) bir camın içindeki betonla çalıştı, muhteşemdi. Kefil (Asker) orada, sonunda büyük bir blok vardı, kediyi direkten dışarı attı ve bitti.

Diskin nerede olduğunu gördün mü?
Onu orada gördük. Kesinlikle NHL'deki gibi kaleye yöneldi, tamamen kontrol altına aldı. Onu her zaman görüyor ve şöyle diyordu: Özgür, özgür, özgür. Bu yüzden oyunu bu kadar uzun süre bıraktı. Kedili Natst bir şekilde kenara ve kalenin dışına atladı.

Budjovic gleminin ezici baskısı sona ermedi:

17 Mart 2024, 20:20 pspvek arşivlendi: 17 Mart 2024, 20:51.

TKM VHM Soupee'ye direnmek zorunda kaldınız mı?
Jchym Kondelk'in orada olması bile başlı başına yeterliydi (İki metre ve 103 kilogram boyuyla en uzun rakibidir). O zamana kadar biz oradaydık j, nai beci. Orada çoğumuz vardı.

Kaleye neredeyse doluydun.
Birisi beni hokey sopasıyla iterse kendimi tutabilmek için sırtıma yaslandım. Natst buna gelmedi.

Kurtarma nasıldı?
İki yaşındayken bunun çok şans getireceğini düşündüm. Şimdilik sadece bir galibiyet, hiçbir anlamı yok. Otuz günlük bir aradan sonra başladığımız için üzgünüz. İyi ve sorumlu hokey oynadık. karanlık Böyle devam edersek acele edeceğimizi biliyorum. Ama yine de ayaklarımızı yere basmamız gerekiyor.

Biraz sonra ritmi yakalamak zor oldu mu?
Urite. Bir yandan duraklama iyiydi ama diğer yandan hata avcısının hızını mahvetti, bu yüzden ilk adım bir kabustu.

Ayrıca ilk sekiz dakika neredeyse hiç çalışmıyordu…
Bunu bile unutmadım. Orada sadece nefes alıyorduk ve pipom tükürüyordu.

eskobudjovick Dominik Hrachovina çok fazla anc yakaladı. Harika bir adam olduğunu gösterdi mi?
Elbette. Burada karanlıkta avcı ortalama bir yiyiciye rastlayamaz. Hrek Finlandiya'da şampiyonluklar kazandı, yani iyi bir teknik direktör, bunu bugün gösterdi. Sabırlı olmalıyız, tatilleri beklemeliyiz ve o hedeflere ulaştığımızı görmeliyiz.

Önemli golü ise sezonda ilk kez gol atan Richard Nedomlel kaydetti.
Bu çok naem tmu. Bu bizim burada gerçekten sabırsızlıkla beklediğimiz bir şey, herkes bütünü destekleyecek ve kimin izlediği önemli değil. Nedo'nun bunu başardığı için çok mutluyum. Bu onun rolü değil ama bugün genel olarak harika bir oyun sergiledi, tıpkı diğer oyuncular gibi. Çok sayıda harika blok vardı.

Richard Nedomle'a bir göz atın:

17 Mart 2024, 18:05 pspvek arşivlendi: 17 Mart 2024, 19:24.

Kavga nedeniyle sahadan yalnızca Marko Dao ve Roman Vrblek çıkarıldı. Kimsenin faul yapmak istemediği açık mıydı?
Bir avcı diğer kurtarışlarda hile yaptığında, seribaşı oyuncular play-off'larda çok tehlikeli olur. Disiplin öğrenmeye değer ve Budjovice'nin çok iyi bir türü var, bu yüzden onları bırakmak istemedik.

Sonuçta bu kadar küçük fauller bile yeterliydi, değil mi?
Ölüm anında, çok sayıda matkap, hokey sopası, hokey sopası matkapları varken, orada pek bir şey olmadığına tamamen katılıyorum. Bugün çift taraflı çok kaliteli bir maçtı. Umarım böyle devam eder, çünkü bu tür hokey çok daha iyi, bu bir dünya trendi, hokeydeki bu tür fauller ortadan kalkıyor ve bunu yapmalıyız.

Pesil oyunun yoktu. Savunmacı Jakub Jebek'i yaraladığınızda onun sevk görevlisi kim olacaktı?
Evet, Küba şehrinde kimin oynayacağını bilmek istiyorsunuz… (o gülümsedi). Dikenin üstünde içmek zorundasın, yoksa öleceksin.