Taciz, vefat tehditleri ve entrikalar: Kris Jenner, Blac Chyna hakkında söz verdi

Leila

Global Mod
Global Mod
Blac Chyna’nın, Kardashian ailesi ve Kylie Jenner‘a açtığı davanın perşembe günkü duruşmasında söz veren Kris Jenner; oğlu Rob Kardashian‘ın, şiddeti kapsayan istikrarsız telaffuzlarına karşın Blac Chyna ile nişanlandığını duyduğunda memnun olduğunu ve Chyna’ya karşı berbat hislerinin olmadığını söylemiş oldu.

AP’de yer alan habere bakılırsa; Perşembe günü, Rob Kardashian’ın eski sevgilisi ve kızının annesi model Blac Chyna’nın, Kardashian ailesine ve Kylie Jenner’a açtığı; saldırı, darp, aile içi şiddet ve prestij zedelemeyi de kapsayan 108 milyon dolarlık davanın duruşmasında ifade veren Kris Jenner, “Ben yalnızca oğlumun keyifli olmasını istedim. En başından beri kuvvetli bir münasebetleri vardı fakat ben bir daha de onların münasebetlerinde başarılı olmalarını istedim. Beşerler değişir ve herkes ikinci bahtı hak eder. Onlar için en uygununu umarak yolumuza devam ettik” diye konuştu.

Tanıklık etmesi planlanan Kim Kardashian ve Khloe Kardashian mahkeme salonunda bulunurken, Kylie Jenner bütün hafta duruşmaya katılmasına karşın perşembe günkü duruşmaya katılmadı.

Tabir verildiği sırada Chyna’nın avukatı, Kris Jenner’ın, müvekkiline karşı önyargıları olduğunu savundu. Avukat buna münasebet olarak Jenner’ın Chyna’nın Tyga ile alakasıyla ilgili duymuş olabileceği kıssaları münasebet gösterdi. Tyga, Chyna’dan daha sonra Kylie Jenner ile bir aşka yelken açmıştı.

Kris Jenner; kızı Kylie Jenner ve Tyga’nın, Blac Chyna’nın Tyga’yı fizikî olarak taciz ettiğini ve Kylie Jenner’ı öldürmekle tehdit ettiğini söylemiş oldu.

Chyna’nın, Kris Jenner’a niye avukata gitmediğini sormasının üzerine Kris Jenner, “O kadar telaş duymuyordum. Ailemizde her çeşitten drama bulunmasına alışkındım” dedi.

Kris Jenner; Blac Chyna ve Rob Kardashian’ın bağlarının sona ermesine niye olan hengameye müdahale etmek istediğini, fakat kardeşinin müsaade vermediğini tabir etti.

Başka iki sanık, Kourtney Kardashian ve Kendall Jenner, duruşma sırasında davadan ihraç edildi.