Özge Ulusoy: Acımı nasıl ve niye paylaştığıma karışan hadsizler ve o başka vicdansızlar, hesabımdan defolun!

Leila

Global Mod
Global Mod
Manken ve sunucu Özge Ulusoy, Ankara’da bir cipin çarpması kararı hayatını kaybeden babası Haydar Ulusoy’un cenazesine makyajlı katıldığı tarafındaki tezlere toplumsal medya hesabından ateş püskürdü.

Özge Ulusoy, geçen günlerce acı haberle sarsıldı. Ulusoy’un Ankara’da yaşayan babası Haydar Ulusoy bir cipin çarpması kararı ömrünü kaybetti. Ulusoy, bugün sabah saatlerde babasının mezarını ziyaret etti. Babasını mezarında paylaştığı fotoğrafa “günaydın babacığım” yazan Ulusoy, akabinde cenazeye makyajlı katıldığı tarafındaki savlara da karşılık verdi.

Instagram’dan açıklama yapan model, “Gözlerimi lakin açtım ki babacığımın pisi pisine toprağın altına girdiği kazayı araştırayım, takipçisi olayım. Bu esnada babamı morgdan aldığım sabah elimde olan ojeden, yüzükle askeri merasimde dudaklarımı ısırarak kanattığım için makyajlı olmakla suçlanmışım. Sizi vicdansızlar. Biz nasıl bu hale geldik. Ben ülkemi, vatanımı ve insanını seven bir beşerim ve bundan asla vazgeçmeyeceğim! Sizin pis yürekleriniz de bunu değiştiremeyecek, zira gerçek Türk beşerinin sizin üzere olmadığını biliyorum. Burada acımı nasıl ve niye paylaştığıma karışan hadsizler bir de siz ve o öbür vicdansızlar hesabımdan defolun! Allah’tan korkun biraz” sözlerini kullandı.