Najman neredeyse Sparta'nın kahramanıydı. Her şeyi buzun üstünde bıraktık, takım arkadaşlarını övdü

bencede

New member
Gönderiyi nasıl değerlendirirsiniz?
Bir oyun oynadık, her şeyi buzda bıraktık. Onu atlattık ve Tinec sadece şaşkındı.

Bu seni üzüyor mu, kızdırıyor mu ya da başka bir şey mi yapıyor?
Bundan hiçbir şey çıkmadı. 3:3, daha bitmedi. Cumartesi günü kimin daha iyi olduğunu göreceğiz. Bundan korkuyorum.

AD'deki kayıp ruhların ruhlarını ne yapacaksınız?
En iyisi bu değil ama ne yapılabilir? Yeniden sıfırdan başlayacağız, tek geçiş kararı verecek.

Mahkemenin, kayıtları kontrol ettikten sonra Askeri Karşılaştırıcı gl'yi tanımadığını biliyor muydunuz?
Onu tanımayacağınızı umuyorduk. Ama onunla uğraşmayın. Cesaret edemiyoruz. Prost onu tanıdı. Son saniyeye kadar oynandı ve onlar da bunun avantajını kullandılar.

Bana öyle gelmiyor mu ki Tinec senin ruhunu test ediyor?
Sanırım sadece biz değiliz. Yıllarca karanlıkta çalışıyorlar.

Sparta'dan Vladimr Sobotka, Lecho Viliam acha, tonka Ocel'i yüceltti.

Dönemin temel oyuncularının son saniyelerini göz ardı edersek çok iyi bir taktiksel performans sergilediniz. Son iki düelloda pek iyi değil.
Evet. Harika oynadık. Önceki dövüşlerle karşılaştırıldığında başlangıçtan itibaren mükemmel bir hareketimiz vardı, bu sayede orta harfteki sünnet bile eskisinden çok daha iyiydi. Bana sadece çorba vermedik. Cumartesi günü, tıpkı sizin gibi, ilk saniyeden itibaren buna atlamalı, her hafta ilerlemeliyiz. Eğer burada oynadığımız gibi evimizde oynarsak, bizim için endişelenmeyin.

Peki ondan uzaklaşacak mısın?
Burada yaptığımız iyi hareketten dolayı teşekkür ederim. Artı ısrarla, duvara baskı yaparak birkaç gol attık. Ayrıca Kovrn (Yakub Kov) vborn tarafından yakalandı. Nasıl olur da yedinci maçta da aynısını oynarsak sorun olmaz.

Ayrıca birçok blokta hile yaptın. Vtzstit'e giden yol buraya mı çıkıyor?
Çocuklar bu gerçek dışı işte kafalarını kazıklara doğru koşuyorlar. Karanlık için savaşın. Karanlıkta kimse yok. Korkunç haberlerimiz olduğunu biliyoruz ve bunu cumartesi günü öğreneceğimizi de biliyorum.

Pazar günkü florbol finali nedeniyle saat 13.00'te oynanacak. Büyük bir alışkanlık mı?
Hiçbir şey için endişelenme. Her iki karanlık için de durum aynı. Hiçbir şeye bahane üretmeyeceğiz.