Johnny Depp’in hemşiresine gönderdiği “açık saçık” iletiler mahkemede okundu

Leila

Global Mod
Global Mod
Johnny Depp‘in, eski eşi Amber Heard’e açtığı iftira davasında 58 yaşındaki aktörün, hemşiresine gönderdiği “erotik” iletiler okundu.

Pazartesi görülen duruşmada Depp’in, hemşiresi Debbie Lloyd‘a gönderdiği tez edilen iletiler gündeme geldi. Kelam konusu bildirileri Depp, Lloyd’u konutuna almadığı günün akabinde özür dilemek için atmıştı.

Indipendent Türkçe, Metro’nun haberine dayandırdığı bildiride şu tabirler yer alıyor:

“Hey tatlım, bugün için epeyce üzgünüm. Seni, sadakatini ve hafızasını kaybetmesine bayılmadığım Stephen sandım. Karımla seyahat edene kadar beni becermek için her şeyi denedi. Ayrıyeten s***k konutuma lanet muhtemel Grand Central İstasyonu’ymuş üzere dalıyor. Seni üzdüysem nitekim özür dilerim. İstersen dilimle penisimin birbirine değip değmediğini görmek için bana biraz morfin verebilirsin. Tüm sevgimle. J.”

İleti okunurken Depp’in mahkemede kıkırdadığı açıklandı.

“Amber’in Depp’e bir şişe votka fırlattığını duydum”

Debbie Lloyd, Depp’in uyuşturucu bağımlılığını tedavi etmek için 2015’te aktörle birlikte hareket eden takımın kesimiydi. Hemşire, Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı’nın Avustralya’daki çekimleri sırasında aktörün yanındaydı. Lloyd, Depp’in parmağının koparak hastaneye kaldırılmasında da ona yardım edenlerden bir tanesiydi.

Hollywood yıldızının faydalanmasıyla ilgili “farklı hikayeler” duyduğunu lisana getiren hemşire, “Amber’in ona bir şişe votka fırlattığı duymuştum” dedi. Heard, Depp’e şişe fırlattığı tezlerini reddetti.

Lloyd’a 13 Nisan 2015’te Depp’i hastanede görmek için yaptığı ziyaretteki tıbbi notları da soruldu. Notlara nazaran Depp, Llloyd’a “eşiyle ilgili sıkıntıların birçoklarının uyuşturucu ve alkol kullanımı niçiniyle olduğunu” söylemişti.

Depp, 50 milyon dolar tazminat talep ediyor

Depp’in bağımlılığını tedavi etmek için 2014’te işe alınan hekim David Kipper‘ın 22 Şubat’ta kaydedilen sözü de mahkemede dinlenmişti. Tabip, aktörün Heard’le nişanlı olduğu sırada “madde bağımlılığından arınmaya” çalıştığını belirtmişti. Kipper, evliliğin ilerleyen periyotlarında Depp’in korku giderici olarak kullanılan Xanax haplarını berbata kullanımıyla ilgili kaygıları olduğunu lisana getirmişti.

Hekim, Depp ve Heard içinde rastgele bir şiddet olayına şahit olmadığını da söylemişti. Fakat tabip Mart 2015’te Depp’in kendisine ulaşarak Heard’den, “Noel hafriyat kadar b**tan biri” diye bahsetmiş olduğuni aktarmıştı. Aktör, eski eşinin “başarı ve şöhrete aç olduğunu” ve “kendisini bunun için kullandığını” da doktora attığı iletide sav etmiş.

Karayip Korsanları serisinin yıldızı, Heard’ün 2018’de The Washington Post’ta yayımlanan ve şiddet gördüğünü tez ettiği yazının üzerine 35 yaşındaki aktrisi mahkemeye vermişti.

Kelam konusu yazıda Depp’in ismi geçmese de aktörün avukatları makalenin yanlış bir biçimde Heard’ün evliyken şiddet gördüğünü ima ettiğini öne sürüyor. Depp bu niçinle 50 milyon dolar tazminat talep ediyor.