Hyský, Karviná'nın yeni teknik direktörü oldu, Bielan ve Grussmann takımda kaldı

bencede

New member
Hysk, yanında kale antrenörü Vclav Winter ve kondisyon antrenörü Petr Hejnho'yu getiriyor. Geçen sezon Karvina'yı ligde güvenli bir yere taşıyan Marko Bielano ve Radim Grussmann'ı asistan olarak seçti.

Hedeflerimden biri bir gün birinci lig antrenörlerinden biri olmaktı ve kulüp liderinin bu arzusunu göstermesine çok sevindim. Karvin orta büyüklükte bir adres ve onunla çalışmayı seviyorum. Hysk, burada mükemmel ve profesyonel bir zeminin, güzel bir stadyumun ve kulübe giden taraftarların bulunduğunu söyledi.

Martin Hysk, genç oyuncularla da çalışabilen ve çalışmak isteyen kaliteli bir koç olduğunu kanıtlıyor. Bu yüzden burada bir Premier Lig maçımız olduğu için mutluyum. Kulübün spor editörü Lubomr Vlk, bunun işbirliği için olduğunu söyledi.

Slavia oyunu bozdu ve 1995/96 lig şampiyonunun Silezya takımını elitler arasında istikrara kavuşturması gerekecek. Novek Sute geçen sezon başantrenördü ancak sonunda üst yapıdan sonra 14. sırada yer aldı ve barda ikinci lig Vykov'u yendi. Bielan ve Grussmann ikilisi takımı ayağa kaldırdı ve onunla çıktığı 11 maçta sadece iki yenilgi yaşadı.

Çocuklar sezon ortasında harika bir iş çıkardılar, takımı uyandırdılar ve ligde kurtardılar, Hysk yeni meslektaşlarını övdü. Uygulama ekibinin gün içerisinde bilgili, profesyonel ve insancıl olması gerekmektedir. Bu bir kişiyle ilgili değil, tüm insanlarla ilgili. Vlaima'ya katılmadan önce altyapıda ve B-tm Slavia'da oynayan adam, Vaek Winter ve Petr Hejn'in de benimle gelmesinden bu yüzden mutluyum, diye ekledi.