Cienciala'nın kahramanı sevinç içinde: Soyunma odasında bizim çizgimizi belirleyeceğini söyledik

bencede

New member
Takım kendi kişisel bakış açısına göre çok başarılı bir play-off'u kapattı ve Kanada'da 14 sayı (7+7) ile park çizgisinden Libor Hudek'in hemen arkasında ikinci oldu.

Doğru değil. Diskin kale çizgisinin gerisinde kaldığını gördüm ama durumun böyle olacağından emin değildim. Bu yıl, elimizde bir bardak olduğunda her zaman gidip videoda inceleyebiliriz… Ama ben bunun için çabaladım. Marko Dao onu bana mükemmel bir şekilde attı ve nasıl sakladığımı bile bilmiyorum. 28 yaşındaki Cienciala, belki de bacaklarının arasına bir hokey sopasıyla, kavga anı gerçekleştiğinde, bunun yalnızca 84. dakikada gerçekleştiği yorumunu yaptı.

İlk başta böyleydi; ayrıca Pardubice'nin kalecisi Roman Will'i tonkasıyla kaleye doğru itti, ancak Pardubice'den Luk Radil onu özenle savundu ve savunmacı Libor Hjek yardıma koştu.

Büyük bir sevinç, Hudy (Libor Hudek) beni hemen orada Marko'yla boğdu. Sonra çocuklar üzerimize atladı, tarif edilemez bir duyguydu, dedi Cienciala.

İlk Cienciala takımının Danm ve Hudek ile birlikte kaderlerini kendi ellerine alması, Ocel'in kabinindeki ilk uzatmanın ardından biraz tatmin ediciydi. Görünüşe göre Pardubice'deki konuklar suyun ilk yarısına yetişemeyeceklerdi ama sonra en azından bazıları takdire şayan bir şekilde toparlandı.

Yılın ikinci yarısında trenler toplamda iki hatta çalışırken geçişimiz oldu. Ama bu sayede en azından yanıt verebildi. İkinci uzatmadan önce Hudy ve ben ilk olacağımıza karar verme konusunda anlaştık. Cienciala, olanın da bu olduğunu söyledi. Kutlamalar çok büyük olacak.

Tinec maksimum yedi pas serisini tamamladı ve aynı zamanda onları nasıl tersine çevireceğini de biliyordu.

Dondurucu soğuk. Harika bir playofftu. Bu kadar güçlü bir Sparta'ya karşı yaptığımızın aynısı: 0:3'ten 4:3'e geçiş… Ve ardından Pardubice'ye karşı şampiyonluğu kazanın. Bu hoş karşılanmayan bir şey, diye öfkelendi Cienciala.

Ve büyüyen yolsuzluk nedeniyle yavaş yavaş yok olan Tina'dan ekibi övdü.

Play-off'lar sırasında bazı oyunlar aldılar. Karanlıkta onların yerini tamamen alacak harika adamlarımız yoktu. Doğru karanlık olmadan kazanamazsınız, dedi.

Peki ilk Slatina manaftının hikayesi nedir? Basit ifadeyle. Mükemmel bir takımımız vardı, bizi her bakımdan yendiler. Ayrıca mükemmel savunma, mükemmel akış. tm gibi anlaştık. Play-off'larda, her zaman biraz dleit gl verdiği için kimse fazla yaygara koparmadı. Bu yıl Tinca'da yine iyi giden şeylere şapka çıkarılır, dedi.

David Cienciala (tam solda) takım arkadaşlarıyla birlikte seviniyor, reklamda ilk olarak beşinci şampiyonluğu kazandılar.

Zlatm glem Cienciala gerçekten dikkat çekici bir pbh uçuşunu tamamladı.

Ocak ayında otobüste ev Pardubice konm. Benim için çok önemliydi, Tinca'ya gitmemiz gerekiyordu. Ama öte yandan bu bir evdi ve aynı zamanda oldukça basitti. başarabildiğimiz kadarıyla kadın hamileliğinin dokuzuncu ayındaydı. Sağlıklı bir çocuk dünyaya geldi ve ona kutlaması için bir unvan verdi, bu doğru, diye belirtti Cienciala, geçmişte benzer bir şeyi ancak üremeden denemişti. Sonra ona doğdu, gülümsedi.