Chomutov birinci lige geri döndü. Kaptan Hübl, “Terfiden bir unvan gibi keyif alacağım” dedi

bencede

New member
Mükemmel bir seri izledik ve takım yükselmeyi hak etti. Ekstra lig sahnesinden tanınan, kulüplerde yaşayan antrenör ve sporcu Martin Peout ile arkadaştık.

Pirtlerini övdü. Bu takımın ilk maçtan son maçına kadar iyi vakit geçirdiğine inanıyorum. Frantik Lukee'nin kaybıyla ortaya çıktığı gibi, onun önünde eğiliyorum. Kostourek kişisel sorunlar nedeniyle takımdan ayrılınca yedek oyuncu kadrosu oluşturduk. Onlara da teşekkürler, dedi Peout. Ah, bütün o goblinler.

29 Nisan 2024, 20:05 pspvek arşivlendi: 29 Nisan 2024, 22:06.

4.563 taraftarın önünde Korsanlar, kurtuluşun tatmin edici olmayan gelişiminden zarar görmedi. Lig dışı başlama rekoru (1.276) olan ikinci kaptan Viktor Hbl, penaltı vuruşunu kullanmadı, ardından hentbol nedeniyle karar misafirden alındı. Sonunda iki kez kaybettiler. Jouz'un gl ile ilgili tişörtü sayesinde her zaman tepki verebildiler ve temsil ettikleri türden teyzelere dönüşebildiler.

Uzaktayım! Ben de çok kızardım, onların arkasında bir hayal var. Havov'a da şapka çıkartılır, gerçek dışı saçmalık! Yıl sonunda Lyme hastalığı nedeniyle hastaneye kaldırılan Michael Petrsek, gollerin coşkusunu yaşıyordu. Sezonumun bitmesine üzüldüm, sonuçta hava çok güzel!

Ve tüm Chomutov hokeyi için harika.

2017 yılında teknik direktör Vladimr Rika'nın yönetimi altında ekstra ligde yarı finale yükseldiğinde kendini gençlik kariyerinin zirvesinde buldu. Emekli maaşları kısa sürede düştü, iki yıl sonra Pirti battı ve 2020'de hisseler iflas etti. Rocknet Arn'daki yetişkinlere yönelik hokeyde durum kasvetli görünüyordu, ancak aynı adı taşıyan kayıtlı dernek bunu devraldı ve onu en alttan körükledi. Bölgesel ligde geçirdiği iki yılın ve ikinci ligde geçirdiği iki yılın ardından profesyonel sahneye geri döndü.

Litvnov'da şampiyonluğa gittim ve sonunda kaybedeceğimi düşündüm. Kaptan Hbl, bölgesel lig, ikinci lig ve Polonya Ligi'nden sonra Jiho Sochor kulübünün belediye başkanının formasını almak için düdük çalarken, “Ve bu, ikinci ligde de olsa başarılıydı, ama bunu kesinlikle göz ardı etmiyorum” dedi. Şans ligi için.

Hokey liginin ikinci yarısında Pirts of Chomutov'un kaptanı Viktor Hbl.

Beş yıllık ekstra lig rekortmeni devam edecek mi? Emekli olacağımı sanıyordum. Ama Jirka Sochor beni kurtardı ve ben de ilerlemeye yardımcı olacağım. Kariyerimi bitirmediğim için mutluyum, bir unvan olarak ilerlememden keyif alıyorum, diye açıkladı ilk glu Pirt'in yazarı, gramer açısından yanlış yazıtlı bir tişört bile giymeden Yine birinci ligdeyiz. Bakalım birinci ligde kafamı toparlayabilecek miyim? Kafanızın karışması için zaman ayırın, kararınızı aceleye getirmeyin.

Pazartesi günü ampalara ve gelişmiş purolara düşkündü.