Breaking Bad yıldızları bir ortaya geldi: “Hank’in bana kin gütmediğini görmek güzel”

Leila

Global Mod
Global Mod
T24 Dış Haberler

Breaking Bad dizisinin başrol yıldızları Bryan Cranston ve Dean Norris yıllar daha sonra bir ortada poz verdi. Dizide uyuşturucu üretip satan Walter White karakterini canlandıran Cranston, dizideki narkotik polisi eniştesi Hank Scrader’ı canlandıran Norris’le ilgili “Hank’in bana kin gütmediğini görmek güzel” dedi.

Tüm vakit içinderın en güzel dizilerinden biri olarak gösterilen Breaking Bad’in başrol yıldızları birlikte fotoğraf paylaştı. Dizide narkotik polisi Hank Schrader’ı canlandıran Dean Norris, oyunculuk mesleğinin yanı sıra Swing Inn isimli bir kafe açtı. Norris’i açtığı kafede ziyaret eden Cranston, Instagram hesabından rol arkadaşıyla fotoğraf paylaştı.

Cranston, Instagram’daki paylaşımda “Güney California’ya, San Diego ve Orange County ortasına, geldiğinizde Temecula kasabasında Swing Inn kafe bulunuyor. Burada yerin sahibi tanıdık bir yüz nazaranceksiniz! Mükemmel bir kahvaltı. Tebrikler Dean. Hank’in bana kin gütmediğini görmek güzel” yazdı.

Norris de tıpkı fotoğrafı Twitter hesabından paylaşarak “Bakın Swing Inn’e kahvaltı yapmaya kim gelmiş” yazdı.