Aldatma savlarının odağındaki Rihanna ve ASAP Rocky, Barbados’ta görüldü

Leila

Global Mod
Global Mod
Rihanna ve sevgilisi ASAP Rocky aldatma savları gündemdeyken pop yıldızının memleketi Barbados’ta görüntülendi.

The Shade Room isimli Instagram hesabının iki gün evvel paylaştığı görüntüde çiftin Grantly Adams Milletlerarası Havaalanı’na indiği görülüyor.

Renkli bir küçük elbise giyen pop yıldızı ve rapçi sevgilisi beyaz bir minibüse binerken objektiflere yakalandı.

Kelam konusu haberi magazin haber sitesi Page Six, “Rihanna ve ASAP Rocky, Barbados’a kaçtı” diye verdi.

Kısa müddet evvel ASAP Rocky’nin Rihanna’yı, pop yıldızının kurucusu olduğu Fenty markasının ayakkabı dizayncısı Amina Muaddi‘yle aldattığı sav edilmişti. Dedikoduların toplumsal medyada büyük bir tartışma yaratmasının akabinde Muaddi bunların “asılsız bir yalan” olduğunu lisana getirilmişti.

İddiayı birinci vakit içinderda toplumsal medya fenomeni Louis Pisano gündeme getirmişti. Pisano, “Rihanna, kendisini ayakkabı dizayncısı Amina Muaddi’yle aldatırken yakaladığı ASAP’tan ayrıldı” demişti.

Aldatma tezini ortaya atan toplumsal medya fenomeni özür diledi

birebir vakitte Pisano, 15 Nisan’da açıklama yaparak, “Dün gece aldığım kimi ayrıntıları Twitter’da paylaşmak için aptalca bir karar verdim” demişti.

Toplumsal medya fenomeni şu sözleri eklemişti:

“Kaynaklar hakkında konuşmayacağım, başlayan tartışma için diğerlerini suçlamayacağım zira günün sonunda o tweet’in taslağını hazırlamaya karar verdim, gönder’e bastım ve üzerine adımı yazdım.”

Pisano açıklamasında tartışmanın tüm taraflarından özür dilemişti.

Rihanna ve ASAP Rocky birlikte olmadan evvel uzun mühlet arkadaştı. Pop yıldızı Vouge’a verdiği röportajda rapçiyle sevgili olmalarının vakit aldığını söylemişti.

Çift 2020’de çıkmaya başlamıştı.