Acı çekti, kupayı ancak adrenalin sayesinde kaldırdı. Acımasız bir peri masalı, Růžička inanmadı

bencede

New member
Kısacası bu tür duygulardan yorulmayın, üstelik bağlayıcı kavgaların olduğu yıllar Silezyalılar için özellikle gergin anlar açısından zengindi. Geri dönüşler, yedi kurtarış, yaralı destek. Bu yıl yaptıklarımız tarihe geçecek. Rika, play-off'ları nasıl geride bıraktığımızı bildirdi. Acımasız bir konuşma.

İlk 11'de 62 sayı, 23 gol ve 39 asistle oynayan Opora Öcel, kısa sürede eşitliği bozan mücadelelerden nasibini aldı. Sakat bir omuz, Riku'yu atış ve düellolarda sınırladı. Biraz acı çektim ama çocukların yanında olmak ve onlara biraz yardım etmek istedim, bu kadar acı olsa bile biliyordum.

Lakai tarafından takip edildiği süre boyunca Fang durumu değerlendirdi ve finalden önce bunu duydu. Sabah doktora başvurdum, o da bana durumun daha kötü olamayacağını söyledi, ben de devam ettim. Bir şey olduğunda ya tamamen istifa ederim, ya da bitiririm dedim, güldü.

Play-off'ta nihayet Çek Budjovici'ye karşı iki gol attı, Sparta ile yarı finalde sayı attı, şampiyonluk mücadelesinde ilk iki düelloyu kaçırdı ve altıncı maçta bir gol attı: Willa'yı geçti. Sağ daireden Tinec'in golüyle skor 4:1 oldu. Karanlıkta bir hayalim var ama bu yıl onu gerçekleştiremedim” dedi. Çoğunlukla oğlanlar yüzünden mutluydum.

Tineck'li Martin Rika, altıncı finalde Pardubice'ye karşı attığı gol nedeniyle mutlu.

Ancak Rika başka bir anın altını çiziyordu. Yani bu düellodan sadece Sparta ile. Gl Voenlka, sona ermeden saniyenin onda ikisi kadar bir sürede karanlıkta özel bir kıvılcım yarattı. Bize çok fazla güç ve enerji verdi. Çıkmaya başladık, diye açıkladı.

Beraberliğin onda ikisini geride bıraktık ve burada mağlubiyetle duruyoruz. Bu uygunsuz.

İnatçılığın çelikten daha iyi bir örneğini bulabilirsiniz. Play-off'larda Zdek Motek'in takımı tehdit edildiği tüm düelloları kazandı. Karakter inşa edilir. Gelenler de bir şeyler öğrenmeye çalışıyoruz ama çoğunlukla bende var çünkü kabin aynı şekilde çalışıyor.

Bu nedenle arpçı Tonk'un ilk performansını övmesi şaşırtıcı değil. Ve seçebilirdi!

Aynı savunma stilini geliştiren defans oyuncusu Admek de iyi bir form sergiledi. Polek ve Enkek kadronun kenarından tam güçle hareket ederken, o anlarda Hrehork ve Roman dövüşçüleri yardım etti. Eksik olanların yerini alan çocuklar oyunu tekmelediler ve harika oynadılar, diye özetledi Rika.

Sezon boyunca Pardubice'den kendi kulübü Tine'a gelen golcü lider Ciencialo'ya özel takdir verildi. Pnik ters yöne gitti. Yürüyüşün hemen ardından düşeceğini gördük” dedi. ina yerel bir yerlidir. Ve sonunda altın verdi, muhtemelen kimse bunu hak etmedi.

Böylece Tinet yeniden kasklarını, hokey sopalarını ve eldivenlerini mutlu bir şekilde çöpe atabildi.

Pazartesi sabahı Olomouc'ta ameliyat edilen Nestrail ile yaralı savunma oyuncuları Jebek ve Marinin de buzdaydı.

Mağlubiyetin ardından köpeğin omzunun bile acıdığını belirten Rika şunları söyledi: Onu sadece adrenalin yüzünden kucağıma aldım ama geceleri bunu onurlandıracağım.

29 Nisan 2024, 12:02 pspvek arşivlendi: 29 Nisan 2024, 12:48

Tinc'teki şampiyona maçlarında bile aslanların sesi duyulmuyor. Kaç yaşında olursam olayım her unvan kutlanmalı ama biliyorum ki birileri bunun için cezalandırılacak ve biz de gideceğiz, diye gülümsedi.

Rika için şampiyonluk sezonunun geleceği açık: Bundan sonra avlanamayız.