Tecavüz ve cinsel tacizle suçlanan Armie Hammer: İnsanları kullandım, pislik üzere davrandığımı kabul ediyorum

Leila

Global Mod
Global Mod
Hakkında cinsel taciz, şiddet ve tecavüz suçlamaları olan oyuncu Armie Hammer, suçlamalardan daha sonra birinci söyleşisinde geçmiş münasebetlerinde insanları kullandığını kabul ederek “Geçmişte bir pislik olduğumu, yanlışlarımı kabul ediyorum” dedi.

2001 yılında birden çok bayan tarafınca cinsel taciz ve tecavüzle suçlanan Armie Hammer, birinci defa Air Mail’e konuştu. Geçmişte bağlarında bayanlara karşı manipülatif ve istismar eden bir tarafı olduğunu lakin alakaların isteğe dayalı olduğunu tez etti.

Hammer, 13 yaşında gençlik vaizi tarafınca cinsel istismara uğradığını, yaşadıklarının BDSM’ye yönelik ilgisine sebep olduğunu söylemiş oldu. Hammer, “Cinsellik benim ömrüme büsbütün denetimim haricinde bir biçimde girmişti. O durumda büsbütün güçsüzdüm. vakit içinde ilgilerim cinsel alakalarda denetim sahibi olmaya döndü” dedi.

Hakkındaki cinsel taciz ve tecavüz suçlamalarını reddeden Hammer, geçmiş ilgilerindeki güç dinamiklerinin bozuk olduğunu kabul etti.

Hammer, “Geçmişte bir pislik olduğumu, yanılgılarımı kabul ediyorum. İnsanları kendimi yeterli hissetmek için kullanıp yoluma devam ettim. Lakin artık sağlıklı, memnun ve istikrarlı bir insanım” dedi.

Hammer, suçlamaların olduğu periyot intihara teşebbüs ettiğini, okyanusta kıyıdan uzaklaşarak ölmeyi beklediğini de söylemiş oldu.

Şiddet dolu bildirileri ortaya çıkmıştı

Call Me By Your Name, The Man from U.N.C.L.E ve Toplumsal Ağ üzere ünlü üretimlerle tanınan ABD’li oyuncu Armie Hammer toplumsal medya üzerinden bayanları taciz ettiği ve şiddet içerikli bildiriler gönderdiği savlarıyla gündeme gelmişti. Page Six’e konuşan Hammer’in eski sevgilisi Courtney Vucekovich, kelam konusu bildirilerin sürpriz olmadığını söylemişti. Bağlantıları sırasında Hammer’ın kimi tuhaf davranışlarının olduğunu lakin bunların üstüne tekrar düşünmediğini ve görmezden geldiğini belirten Vucekovich “Kaburgamı kırmak ve barbeküde pişirip yemek istedi” demişti.