Julia Roberts 20 yıldır romantik güldürülerde niye oynamadığını deklare etti

Leila

Global Mod
Global Mod
Julia Roberts, 20 yıldır romantik güldürülerde rol almamasının sebebinin gereğince yeterli bir senaryo bulamaması olduğunu deklare etti.

54 yaşındaki aktris, New York Times Magazine’e verdiği röportajda romantik güldürü çekmek “istemediği” esnada “geçen vaktin kimi vakit kimilerince yanlış yorumlandığını” söylemiş oldu.

Roberts, “Aşk Mani Tanımaz (Nothing Hill) düzeyinde yazıldığını ya da En Düzgün Arkadaşım Evleniyor’un (My Best Friend’s Wedding) çılgın cümbüş düzeyinde olduğunu düşündüğüm bir şey okusaydım, dahil olurdum.” dedi.

Ünlü oyuncu dergiye, “Yeni çektiğim, Ol Parker’ın yazıp yönettiği bu sinemaya (Ticket to Paradise) kadar bu biçimdesi yoktu” dedi. Roberts’ın George Clooney

Roberts söyleşide, seçici olma sebeplerinden birinin de ailesi olduğunu belirtti. Oyuncu, “Durum şu: Bir şeyin gereğince güzel olduğunu düşünseydim, ona dahil olurdum” dedi.

Julia Roberts’ın dergiye yaptığı açıklamaları şöyleki:

“Ama beraberinde son 18 yılda üç de çocuğum oldu. Bu çıtayı daha da yükseltiyor zira bu biçimde sıkıntı, ‘Bu gereç uygun mi?’den ibaret olmuyor. beraberinde eşimin çalışma programını, çocukların okul programını ve yaz tatilini de içeren bir matematik denklemi oluyor.

Yalnızca ‘Ah, sanırım bunu yapmak istiyorum’dan ibaret değil. Ailemle meskende olmaktan ve kendimi meskeni çekip çeviren biri olarak görmekten büyük gurur duyuyorum.Çocuklarıma yaratıcı olabileceğimi göstermek de benim için kıymetli.

tıpkı vakitte o kadar kıymetli ki, birtakım vakit dilimlerinde neredeyse ailemden epeyce buna odaklanmayı tercih ederim, bu da benim için kabullenmesi güç bir şey oluyor.”