Gillian Anderson, dünyanın dört bir yanındaki bayanlara seslendi: Bana cinsel fantezilerinizi yollayın

Leila

Global Mod
Global Mod
Oyuncu Gillan Anderson, dünyanın dört bir yanından bayanlara yaptığı davette, kendisine cinsel fantezilerini göndermesini isteyerek, “En şahsi tutkularınızı öğrenmek istiyorum” dedi.

CNN’de yer alan habere bakılırsa Sex Education dizisinde seks terapistini canlandıran Anderson, Instagram hesabından paylaştığı görüntüde, bayanlar ve seks üzerine büyük bir araştırmaya başladığını söylemiş oldu.

Anderson, hazırladığı bir kitap için, dünyanın dört bir yanındaki bayanlardan anonim olarak kendisine cinsel fantezilerini göndermelerini istedi.

Altın Küre ödüllü oyuncu, “Kadınlar olarak seksin yalnızca seksten çoksı olduğunu biliyoruz, lakin bunu pek konuşmuyoruz. En derin ve en samimi kaygılarımız, fantezilerimiz içimizde bir yerlerde kilitli. Biri anahtarla gelene kadar” dedi.

Anderson, şöyleki devam etti:

“Nereden geliyor olursanız olun, 18-80 yaş içinde, erkeklerle, bayanlarla ya da ikilik dışı bireylerle yatmış olun. En şahsi tutkularınızı öğrenmek istiyorum.”