Drew Barrymore: Sekste her şeyi denedim

Leila

Global Mod
Global Mod
Ünlü oyuncu Drew Barrymore, son podcast’inde seks hayatına dair açıklamalar yaptı.

Barrymore, sunduğu Drew’s News podcast’inin son kısmına arkadaşı Ross Matthews’u konuk etti.

İkili Netflix’te yayımlanan ve çiftlerin cinsel fantezilerine nazaran yatak odalarının baştan yaratıldığı How To Build A Sex Room? (Seks Odası Nasıl Kurulur?) hakkında konuştu.

Ünlü oyuncu bu fantezilerin neredeyse birçoklarını denediğini ve bu yüzden cinsel hayatının artık sıkıcı olduğunu lisana getirdi.

Independent Türkçe’de yer alan habere göre; Kendisinden “edepsiz” diye bahseden Barrymore, bunu şu biçimde deklare etti:

Ama yalnızca zihnimin köşelerinde. Kimseye söylemem ve kendime saklarım. Kimi fetişlere mana verebiliyorum. Bak, her şeyi denedim. Bu yüzden artık bu kadar sıkıcıyım.

Barrymore seks hayatının durağanlaşmasından şad olduğunu belirtti:

O günler geride kaldı. Gençken dünya kadar gücüm vardı. Ancak artık hayır.

Ünlü oyuncu seks ömrüne dair samimi açıklamalarıyla daha evvel de gündeme gelmişti.

Barrymore geçen ay katıldığı bir programda 6 yıl evvel Will Kopelman’dan boşandığından beri “samimi bir ilişki” yaşamadığını söylemişti.

Ünlü oyuncu seks ve samimiyete dair fikirlerinin gençliğine kıyasla epey değiştiğinden bahsetmişti.

Barrymore ayrıyeten “6 ay seks yapmadım” demesiyle isminden bahsettiren Andrew Garfield’ın açıklaması hakkında “Ne var ki bunda? Uzun bir süre mi?” demişti.